Tišnovskem v cukuletu přehled

Tišnovskem v cukuletu https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497983/bmid_tisnovskem-v-cukuletu-m4H-497983.jpg 5 2 2

Tišnovskem v cukuletu: 111 míst, událostí a osobností, které byste si neměli nechat ujít. Kniha představuje 111 zajímavých míst, událostí a osobností Tišnovska. V této souvislosti ukazuje místní památky, přírodu i místa, která nejsou tak známá očím turistů. Nechybí kresby, úkoly a zajímavosti. Průvodce s názvem 111 míst, která byste si neměli nechat ujít, vyšly snad už o všech pořádných městech. Po 111 památkách, muzeích, zahradách a barech se podle nich turisté prochází v Paříží, New Yorku, Tokiu nebo Buenos Aires a jen díky nim se mnohdy dostanou na místa, o kterých neměli ani zdání a nad nimiž se tají dech. Tišnovsko sice není žádné city, ale 111 zajímavých míst, událostí a osobností tady určitě najdete také. Kniha Tišnovskem v cukuletu by vám měla být při jejich objevování spolehlivým průvodcem. Určitě vám připomene to, co o Tišnovsku, jeho přírodě, památkách a obcích už víte a možná vás zároveň zavede na místa, o kterých jste ještě neslyšeli. To vše spoustou obrázků, úkolů a zajímavostí. Není na co čekat! Sbalte si Tišnovskem v cukuletu do batohu, nezapomeňte na pořádnou svačinu a vzhůru na cesty!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tišnovskem v cukuletu. Přihlašte se a napište ho.

ladaol
26.06.2022 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou v cukuletu. Některá místa znám, jiná ne a kniha mně tak navnadila, že je chci poznat všechny. V knize je spousta barevných fotografií a typů na výlety a úkoly k řešení, takže myslím, že ani děti by se u toho nenudily. Už se těším a knihu beru s sebou! Vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tišnovskem v cukuletu v seznamech