Timur a jeho parta přehled

Timur a jeho parta https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206185/bmid_timur-a-jeho-parta-206185.JPG 3 165 165

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Тимур и йего команда (Timur i jego komanda) , 1940

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Timur a jeho parta. Přihlašte se a napište ho.

MilanBrabec
07.03.2024 odpad!

Brrr... Neštěstím pro celý svět bylo, že Rusové se ve válce ocitli na správné straně vlastně omylem, a pak chtěli vychovávat Timury všude, kam doťapala onuce ruského mužika (pardon, nového sovětského člověka). Už jako dítěti v 80. letech mi byl Timur podezřelý svou neobvyklou uvědomělostí. Tady to ruský propagandista poněkud přehnal.

kreira
14.02.2024

Kniha z mého dětství. Vzala jsem si do hlavy, že se k ní musím vrátit a posoudit, jak působí příběh v dnešní době. Když jsem knihu sehnala v knihobotovi, hned jsem se pustila do čtení.
Ano, ten sovětský zápal už dávno zní divně, ale kamarádství, ochota pomoci i za cenu vlastního nepohodlí či průšvihu, to je to, co si můžeme vzít i do dnešní doby

ddkk
27.12.2022 4 z 5

Kdo z naší generace by si nepamatoval na dokonalého pionýra Timura a jeho kamarády! Správňácká partička, která se vzorně chovala a odvážně konala. Naše povinná četba kdysi v pradávnu socialistického školství. Ale ani já ji nezavrhuji, jak už níže kdosi píše, tak to prostě bylo....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Timur a jeho parta v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x