Tichá pošta přehled

Tichá pošta https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487581/bmid_ticha-posta-z7x-487581.png 3 14 14

Dříve se o nevhodném chování mužů na vysokých pozicích mluvilo jen šeptem. Co se ale stane, když se jejich podřízené rozhodnou vzít spravedlnost do vlastních rukou? Sloane, Grace a Ardie, špičkové právničky pracující ve firmě Truviv, se během let nejen spřátelily, ale jsou si navzájem oporou. Jako ženy ve firmě stvořené pro muže se totiž pořád cítí jako vetřelkyně. Nikdo jim to samozřejmě neřekne, alespoň ne přímo. Všichni muži přece nejsou špatní. A o těch, kteří jsou – kteří překračují hranice –, se mluví jen šeptem, protože nic jiného si ženy dovolit nemohou. Náhlá smrt výkonného ředitele Truvivu znamená, že se vedení celé firmy ujme starý dobrý Ames Garrett, šéf hlavních hrdinek. Ovšem jedna z nich nedokáže jen tak sedět se založenýma rukama a nechat ho, aby jiným kolegyním udělal to, co kdysi provedl jí. Když se však šepot promění v hlasité řeči, nikdo nemá tušení, co všechno to způsobí.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

Whisper Network , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichá pošta. Přihlašte se a napište ho.

beer.veronika
28.12.2023 2 z 5

Téma bylo zajímavé, líbilo se mi prostředí korporátu a taky hlavní hrdinky (moderní ženy pracující ve vysokých funkcích).
Bohužel kniha byla velice zdlouhavá, místy jsem se ztrácela a neměla jsem přehled, o jaké hrdince je nyní řeč.
Kapitoly obsahující výslechy mi ale přišly v knize zbytečné.

valeria0031
01.09.2022 4 z 5

Zezačátku jsem furt odkládala čtení - očekávala jsem feministický kýč. Ale zhruba po 50 stránkách jsem si blahopřála k tomu, že jsem knihu přece jen číst začala.
Jednoduché a komplikované zároveň, napínavá oddechovka.
Nejde o nenávist k mužům, jde o pochopení žen ženami.

sporran
14.08.2022 3 z 5

Zvláštně psaná kniha, vyhovovalo mi prokládání kapitol zápisy z výslechů. Ponořila jsem se do toho tak, že jsem ke konci měla pocit, že jsem součástí děje :-) Nicméně závěr byl docela veletoč. Každopádně aktuální téma, zpracované maličko chaoticky s bleskovým závěrem.

Knižní novinky (46. týden)

08.11.2020

Kniha Tichá pošta v seznamech