Teta to plete přehled

Teta to plete https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352916/bmid_teta-to-plete-puu-352916.png 4 86 86

Popletené pohádky série

Teta Běta ráda plete. Svetry, čepice, rukavice i šály. A taky pohádky. Když se teta pustí do jejich vyprávění, nestačí Šárka s Vašíkem kulit oči. V tetiných pohádkách Červená karkulka potká v lese jelena se zlatými parohy, Popelka leze na strom a hledá světýlko, Sněhurka trpaslíkům vaří ze známého hrnečku kaši a probuzení Šípkové Růženky je přímo k neuvěření. Malí čtenáři si však na nich mohou skvěle vyzkoušet, jak dobře znají ta nejhezčí pohádková vyprávění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Teta to plete. Přihlašte se a napište ho.

klarinka9974
29.12.2023 4 z 5

Krásná kniha pro milovníky klasických pohádek. Děti to hodně bavilo, příběhy jsou krátké a na uspávání stačí. Líbí se mi jak jsou pohádky propletené a smíchané dohromady. Každá pohádka má na konci otázky, kdy se děti vracejí do samotného příběhu a mohou vysvětlit, jak to je v klasické pohádce a co bylo jinak.

IvcaIva
17.06.2023 2 z 5

Deti cetly samy uz od 5 let, proto je tato " povinne volitelna" cetba v 1. tr absolutne nebavila. Mely nacteno tou dobou uz spoustu jineho.
Ale pro opravdu zacinajici ctenare je knizka docela vhodna. Deti se v ni az tak neztratí,tyka se znamych oblibenych temat a deti maji radost,ze hadanku zvladly.

Aknel26
03.03.2023 5 z 5

První díl jsme četli jako druhý, ale bavili jsme se stejně. Ideální první čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Teta to plete v seznamech

v dalších seznamech4x