Tarzanova babička přehled

Tarzanova babička
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361218/mid_tarzanova-babicka-dDH-361218.jpg 5 6 6

Podtitul: Sensační odhalení ze života slavné opí dámy. Humoristický román. Vyšlo jako: 2 brože; celoplátěná vazba - 1. verze (ostrov a palma); celoplátěná vazba - 2. verze (s velrybou); sešity (první s tónovanou obálkou, ostatní s jednobarevnou). Obálka Josef Lada [knižní vydání], Václav Čutta [sešitová obálka], ilustrace F. K. Loukotka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tarzanova babička. Přihlašte se a napište ho.

LukasB.453
18.04.2023 4 z 5

pan autor celý utýraný a zpitomělý překládáním celé série naivních tarzanovek se pomstil nenáviděnému zdroji obživy parodií.
už na prvních stránkách, kde se setkává cestovatel lord Furtpilby s domorodým náčelníkem Bum-balem nás nenechá na pochybách, že bude vysmíváno úplně vše. někdy v polovině kniha ztrácí dech a začíná být furt na jedno brdo.

Ujko
11.06.2020

Před více než čtyřiceti lety jsem objevil tuto knihu na půdě u babičky, kde jsem prázdninoval. Je to totální parodie na příběhy o Tarzanovi. Vím, že jsem se při čtení dost bavil, ale ke konci už mi to připadalo trochu únavné (je to docela rozsáhlá knížka), ale přesto se do ní pustím znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tarzanova babička v seznamech