Tanec medzi kvapkami přehled

Tanec medzi kvapkami https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456704/bmid_tanec-medzi-kvapkami-t0t-456704.jpg 5 2 2

Tanec medzi kvapkami je príbeh, v ktorom je veľa lásky, bolesti, ale aj radosti. Anna je nadaná mladá tanečnica, ktorá sa bojí odhaliť svoje skutočné city pred svojím najlepším kamarátom a tanečným partnerom. Tradičné problémy v láske vystriedajú omnoho väčšie problémy, ktoré však život niekedy prináša v najnevhodnejšej chvíli. Odhodlá sa Anna prejaviť svoje skrývané city? Opätuje jej Adam lásku? Ako si poradia s problémami? Silný príbeh lásky dvoch mladých ľudí, ktorý sa zmení na príbeh lúčenia.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tanec medzi kvapkami. Přihlašte se a napište ho.

Dydy7
19.02.2024 5 z 5

Silný príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete

Anna a Adam spolu tancujú už desať rokov - okrem toho, že milujú tanec a chystajú sa na majstrovstvá, tak milujú aj jeden druhého, avšak až po desiatich rokoch, si navzájom vyznajú lásku!

Napriek tomu, že sú konečne spolu, je ku nim osud nespravodlivý a Adamovi zistia leukémiu, v štádiu, kedy už niet záchrany
Anna bude stále veriť, že všetko dobre dopadne a že Adam sa vylieči a bude žiť - nemôže ho teraz stratiť, keď sú konečne spolu a patrí len jej a ona zase jemu !

Za mňa veľmi silný príbeh, ktorý vám "zlomí srdce" tak, ako mne - smútok, radosť, hnev, láska, slzy, zlosť, nespravodlivosť - to všetko nájdete v tejto knihe, ktorá jednoznačne stojí, za prečítanie
A ten Epilóg, bol veľmi dojímavý - napriek všetkému, Anna svoj sľub dodržala a nikdy nezabudla...

Ešte by som spomenula aj ich trénera Hardinga, ktorý bol nesympatický tyran a mala som ho chuť prefackať za to, ako sa správal ku všetkým tanečníkom !!!

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Kniha Tanec medzi kvapkami v seznamech

2020  100%Tanec medzi kvapkami
2022  0%Nové konce