Takto sa to končí přehled

Takto sa to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195823/takto-sa-to-konci-195823.jpg 3 64 64

Emotívny írsko-americký príbeh lásky zachytáva zápas dvoch ľudí s nástrahami a útrapami života. Američan Bruno sa po strate zamestnania rozhodne splniť dávny sľub a navštívi Írsko, otcovu rodnú krajinu, kde chce pátrať po svojich koreňoch. Architektka Addie, ktorá sa v tom čase musí starať o zraneného otca, prežíva s pomocou psej opatrovateľky a sestry zo dňa na deň, bez nádeje na šťastnú budúcnosť. Zoznámenie Bruna s Addie odkryje hlavným postavám nepoznané krásy života, ktoré dajú obom silu čeliť akýmkoľvek prekážkam a ísť za svojím životným snom. Po dramatických peripetiách sa ich sny napokon spoja v pôsobivom romantickom príbehu, ktorý čitateľovi vlieva silu prekonávať životné prekážky, trápenia a choroby, predostiera mu krásy života, ktoré všetci dobre poznáme, len si ich zabúdame vychutnať. Priam modelový príbeh lásky, typický pre dnešné časy, isto nájde ohlas u žien i mužov všetkých vekových kategórií.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

THIS IS HOW IT ENDS , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Takto sa to končí. Přihlašte se a napište ho.

NikolaJ.
01.02.2022 2 z 5

Knížku jsem si vybrala náhodně v knihovně kvůli názvu a byl to dle mého prostě takový slabší průměr... Jediné, co mi neleze z hlavy, je to, jak tam tak dvakrát zmiňovali, že házela psa přes zeď? Jsem z toho upřímně zmatená :D

Janík511
07.07.2019 1 z 5

Nedocteno, nezaujala mě.

Rendolet
02.03.2018 2 z 5

Kniha mě moc nenadchla, děj neměl pořádný spád.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Takto sa to končí v seznamech

v dalších seznamech2x