Tajomstvo pre mladých přehled

Tajomstvo pre mladých
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41077/tajomstvo-pre-mladych-41077.jpg 3 55 55

CHCEŠ VEDIEŤ TAJOMSTVO? Vyhľadávané, potláčané, ukradnuté a ukrývané pod podmienkou zaplatenia výkupného. To je to úžasné Tajomstvo, o ktoré sa delili starodávni faraóni, vládcovia, filozofi aj králi, a neskôr ho objavili vedci, vynálezcovia a priemyselní podnikavci. Dnes ho poznajú v kráľovstvách moderného sveta – filmové hviezdy, populárni speváci, slávni spisovatelia i športové idoly. Toto Tajomstvo ovládlo svet a zmenilo tvár ľudstva. Tajomstvo, ktoré prebúdza tvoje sny a pomôže ti ich prežiť. Tajomstvo toho, ako žiť vo veľkom štýle a plný sily. Tajomstvo pre každého mladého stredoškoláka, no i pre akéhokoľvek iného tínedžera 21. storočia. Toto je Tajomstvo priamo pre TEBA!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomstvo pre mladých. Přihlašte se a napište ho.

DYRKA98
25.12.2022 5 z 5

Krásná kniha. Děkuji

Ufonek8
02.10.2017 odpad!

Dala jsem této knížce šanci, ale nijak a ničím mě neoslovila. Pro někoho může být inspirativní, pro mě však nikoli. Škoda

okap
05.09.2014 odpad!

Věřím, že kniha mnohým lidem pomohla. Nemyslím si ale, že je to kvůli tomu, že by tato zázračná "metoda" doopravdy fungovala. Kniha cílí na lidi v krizích, na osoby s nízkým sebevědomím a populisticky jim říká, co asi potřebují slyšet. Funguje jako placebo. Věřit (si) a myslet pozitivně pomáhá, ale stojí za to věřit něčemu, co je ve skutečnosti jen marketingový tah autorů, kteří se chtějí živit na lidských potížích? "Nauka" zavání učením náboženských sekt, protože stejně jako ony nabízí jednoduchá řešení bez práce a vlastního vkladu. Pro člověka trpícího životními nejistotami a nízkým sebehodnocením je dle mého nejdůležitější žit v realitě takové, jaká je. Ne si něco nalhávat. Chce-li se člověk začít orientovat duchovním směrem, doporučila bych spíše studium některého z klasických náboženství. Odpovědi tam obvykle nejsou tak snadné, jasné a zaručené, jsou ale mnohem pevnější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajomstvo pre mladých v seznamech

Autorovy knížky

2010  68%Tajemství pro mladé