Tajné dokumenty Sherlocka Holmese přehled

Tajné dokumenty Sherlocka Holmese https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106382/tajne-dokumenty-sherlocka-holmese-106382.jpg 3 13 13

Stále znovu se objevují podivné pozůstalosti Sherlocka Holmese a doktora Watsona. Různé kufříky a krabice, nalézané na půdách či v sejfech důstojných bankovních domů a institucí skrývají příběhy rozváté po celém světě.Všechna pátrání obsažená v této knize jsou pečlivě ověřena a podána přesvědčivě a se všemi typickými, půvabnými detaily. Styl knihy se dokonale přibližuje duchu Doylových příběhů. Zdařile vytváří charakteristickou atmosféru napjatého očekávání, vtipně využívá poznámky pod čarou, vysvětlující a spoluvytvářející kolorit doby. Tajné dokumenty S. H. patří bezpochyby mezi nejlepší variace na cizí dílo.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Jota

The Secret Documents of Sherlock Holmes , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajné dokumenty Sherlocka Holmese. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
28.04.2024 4 z 5

Knížku jsem si opravdu užila. Samé skvělé případy :)

ozzak
19.08.2023 4 z 5

Další skvělé případy Sherlocka, holmse od cizích autorů tenkrát řeší případy o který se sice zmínil Conan Doyle ale už nezpracoval.

jungwirth5318
03.04.2022 3 z 5

„Případy Sherlocka Holmese, které z různých důvodů nebyly ve své době publikovány“: jedná se o případy tak či onak zmíněné v rámci holmesovského kánonu samotným Doylem. K tomu je připojena studie „o skutečné totožnosti českého krále“. Kniha nepřekvapí ani neurazí, drží se úzkostlivě holmesovských schémat, včetně četných poznámek a odvolávek pod čarou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajné dokumenty Sherlocka Holmese v seznamech

v dalších seznamech1x