Tajemství proutěného košíku přehled

Tajemství proutěného košíku https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39953/bmid_tajemstvi-prouteneho-kosiku-MeK-39953.jpg 4 305 305

Klárka s bratříčkem Vojtou a kamarády Vláďou a Tondou prožívají ve vesnici Janovice různá dobrodružství, ale i mnohá trápení, nejednou způsobená dospělými.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství proutěného košíku. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
31.12.2023 5 z 5

"Z pravěku"
Krásný a napínavý příběh (a film taky) party dětí na prázdninách u babičky. Leckdo si myslí, že je u prarodičů strašná nuda, ale tak to není. Důkaz je tento příběh, ve kterém nejen hra hraje hlavní roli.
Doba nejen našeho mládí a dětství, ale také čas, který byl příjemně strávený, ale mnozí z mladých , jiná generace to buď nezažila nebo si na to nepamatuje.
Ve vyprávění objevujeme kromě mystiky kolem malého koše vyrobeného z ratolesti také kouzlo kamarádství a řešení všedních problémů.

ArwenAragorn
07.09.2023 5 z 5

81%

Já jsem si díky mé knižní přítelkyni 110022 vzpomněla na tuto pěknou knížku, kterou jsem v dětství několikrát přečetla.

Zemlja
30.08.2023 4 z 5

Krásný, někdy trochu smutný příběh o třech kamarádech, jejich radostech, ale i jejich starostech. Ještě že existují babičky a dědečkové.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství proutěného košíku v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x