Tajemství deníku přehled

Tajemství deníku https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46243/bmid_tajemstvi-deniku-KeI-46243.jpg 4 31 31

Jednoho dne najde Rosie na dvorku starou zuboženou tulačku, kterou krátce před tím přepadli a ztloukli lupiči. Nechá ji převézt do charitativní nemocnice, kde sama pracuje jako ošetřovatelka, a tam o pacientku obětavě pečuje. Záhy však seznává, že před sebou nemá žádnou obyčejnou žebračku, jak by se mohlo na první pohled zdát, nýbrž jemnou kultivovanou dámu. O pacientčině záhadné minulosti, o jejím pohnutém dětství, o jejích dívčích snech i životní lásce vypovídají deníky, na nichž stará žena lpí jako na drahocenném pokladu. Ochotně je však svěřuje Rosii, která pro své vlídné a laskavé srdce brzy získá ženinu důvěru. Co odhalí zažloutlé stránky? A jaká překvapení uchystá staré dámě budoucnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Miss you forever , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství deníku. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
22.02.2022 3 z 5

Knížka, která neurazí nenadchne, čekala jsem víc, líbilo se mi přátelství hlavní hrdinky s pejskem, ale jinak jsem z příběhu moc moudrá nebyla, víc bych uvítala, kdyby se autorka více věnovala i lince Rose.

sgjoli
15.12.2018 4 z 5

Na tuto knihu jsem narazila zcela náhodou v knihovně a byla jsem příjemně překvapená z toho, jak moc mne tohle bavilo. Bylo to psané příjemným jazykem, bavilo mne nořit se do vzpomínek hlavní hrdinky skrze její deníky a pozorovat tak její život. Bylo to milé, dojímavé čtení, asi určené spíše pro ženské publikum. Jako odpočinková jednohubka, proč ne. :-)

katy238
19.11.2017 5 z 5

Krásně oddechová romantika se zajímavou zápletkou. Pěkné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství deníku v seznamech

Josephine Cox