Tajemná síla slova přehled

Tajemná síla slova https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105071/tajemna-sila-slova-105071.jpg 4 18 18

Jak působí slova na váš život

Duchovní literatura
Vydáno: , Zvonící cedry

Таинственная сила слова. Формула любви. Как слова воздействуют на нашу жизнь , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemná síla slova. Přihlašte se a napište ho.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Někdy může jen jediné slovo rozvrátit rodinu , vzít životu veškerý smysl , zničit poslední naději na uzdravení. Jindy může slovo dělat zázraky. Může vyléčit beznadějně nemocného člověka, dát životu nový smysl...
Slova , která běžně používáme, programují náš život. Pokud jsou ,,správná'',pozitivně ovlivní naše zdraví , úspěch a osud celkově. Autor vysvětluje , co dodává slovům sílu a jak si prostřednictvím slov vytváříme nemoci ,problémy .

misa_raw
03.04.2019

Opravdu moc pěkná kniha, dost mi dala. A lecos objasnila....jako i další práce tohoto autora.

zuzanarak
17.09.2018 5 z 5

Osobně se mi kniha moc líbila a otevřela mi další prostor. Obrazy, které si vybavujeme za slovy, tvoří naši realitu. Pan spisovatel je ruského původu a v knize je psáno, že nejpůvodnějším jazykem byla staroruština. Třeba je to pravda a třeba ne... Každopádně si myslím, že tato kniha stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemná síla slova v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x