Strom pohádek z celého světa přehled

Strom pohádek z celého světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202682/strom-pohadek-z-celeho-sveta-202682.jpg 4 35 35

Nové vydání první části skutečně monumentální sbírky pohádek z celého světa, na níž se podíleli básník, překladatel a esejista Jan Vladislav, přední znalec pohádek Vladislav Stanovský a malíř, sochař, grafik, ilustrátor a scénický výtvarník Stanislav Kolíbal, zaujímala přední místo v knihovničkách několika generací českých čtenářů, a nepotřebuje proto nijak představovat. Texty, ilustrace i grafická úprava jsou po téměř šedesáti letech stejně nadčasové jako v době svého vzniku a bezpochyby se stanou knihou provázející na cestě ke kultivovanému čtenářství i děti dnešní uspěchané doby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strom pohádek z celého světa. Přihlašte se a napište ho.

JuliSimeckova
08.08.2023 3 z 5

Bylo to z různých zemí a bylo to dobré.

lucy.sankova
15.09.2021 3 z 5

Mě teda moc nenadchla. Některé pohádky byly dost děsivé a hodně zvláštní. Takže spíš takový průměr ..

RADOST
26.11.2020 4 z 5

Opakovaně jsem si ji půjčovala v místní pobočce knihovny. A čítávala jsem ji společně se sestřenicí, když mě navštívila. Byla to snad první kniha, o které jsem "diskutovala" se spřízněnou duší. Před více než šedesáti lety.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strom pohádek z celého světa v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x