Strieborná cesta přehled

Strieborná cesta
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485332/bmid_strieborna-cesta-VIW-485332.jpg 4 750 750

Pred tromi rokmi sa stratila Lelleho dcéra v odľahlej časti severného Švédska. Lelle strávil tri nasledujúce letá jazdiac po Striebornej ceste pod polnočným slnkom, zúfalo hľadajúc stratenú dcéru, seba samého a spasenie. Medzitým do mesta prichádza sedemnásťročná Meja s nádejou na nový začiatok. Je v rovnakom veku, ako bola Lelleho dcéra, dievča na prahu dospelosti. Aj na Meju striehnu na tomto izolovanom mieste temné nebezpečenstvá. Keď pomaly prichádza jeseň, životné osudy Meje a Lelleho sa pretnú takým desivým a tragickým spôsobom, aký si ani jeden z nich nevedel predstaviť.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Lindeni

Silvervägen , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strieborná cesta. Přihlašte se a napište ho.

Aiden888
23.05.2024 5 z 5

Skvělý thriller, který bravurně pracuje se severskou temnotou. V každém okamžiku tak nějak tušíte problém, ale on kolikrát nepřichází, a tím dostává čtenáře do neustálého napětí. Cením, že se nejedná o knihu plnou krve a násilí, naopak tady stačí jen atmosféra. Super kniha.

Stanas513
25.03.2024 5 z 5

Asi polovina knihy mi přišla spíše jako romantická, zčásti tragická a smutná, prostě žádný moc velký bestseller bych v tom nehledala. Tip na toho špatného jsem si také udělala správný, ale je fakt, že ve druhé polovině se konečně začalo něco dít a spravedlnosti bylo učiněno za dost.

m2056
13.03.2024 4 z 5

Kniha se četla překvapivě dobře jen si člověk musí zvyknout já jiný jména příběh se odehrává ve Švédsku tak jsou tam taková jména. Kniha nemá kapitoly ale má dvě části první část je lepší o maličko než druhá.

Knižní novinky (17. týden)

18.04.2020

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Nic nemůže zůstat panenské...

Proto je možná láska tak nebezpečná. Ne že by byla přímo slepá, ale nevnímá varovné signály.

Ocenění knihy (2)

2019 - Glasnyckeln (Skleněný klíč)
2018 - Bästa svenska kriminalroman

Kniha Strieborná cesta v seznamech