Střevo není tabu přehled

Střevo není tabu https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439661/bmid_strevo-neni-tabu-Mcq-439661.jpg 4 205 205

Střevo bylo dosud černou ovcí mezi orgány, o níž bylo člověku nepříjemné hovořit. Tato image se nyní mění. Nadváha, deprese i alergie souvisí s narušenou rovnováhou střevní flóry. Takže pokud se chceme ve svém těle cítit dobře, žít déle a být šťastní, musíme o své střevo pečovat. Mladá vědkyně Giulia Endersová ve své knize zábavnou formou vysvětluje, jaký je střevo složitý, a přitom báječný orgán. Je klíčem k tělu i duchu a takříkajíc zadními vrátky nám otevírá zcela nový pohled.... celý text

Literatura naučná Zdraví Zdravotnictví
Vydáno: , Esence

Darm mit Charme. Alles über ein unterschätztes Organ , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střevo není tabu. Přihlašte se a napište ho.

carcassonna
22.01.2024 2 z 5

Nesedel mi štýl, akým to je písané. Na jednej strane nudné, základné informácie, na druhej strane je to plné infantilných metafor, ktoré mi väčšinou liezli na nervy. Nič prevratné som sa nedozvedela (čítala som na podobnú tému iné knihy, tak asi preto). Toto je taký základ, zoznámenie sa s problematikou - lepšie by to "vypálilo" ako článok, nie kniha.

Tedovál55
05.11.2023 5 z 5

Velmi dobré informace pro lidi se středními problémy.

Radimka
30.09.2023 4 z 5

Plno nových informací o tom, co se nám děje v bříšku a ještě psané zábavnou formou. Trochu mě štval překlad, ale za to autorka nemůže.

Připravované knižní novinky (31. 8. - 7. 9.)

29.08.2015

Ocenění knihy (1)

2015 - Goodreads Choice Awards (Best Science & Technology)

Kniha Střevo není tabu v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech5x