Strejcové a tetky přehled

Strejcové a tetky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461819/mid_strejcove-a-tetky-Ifh-461819.jpg 3 1 1

Kniha obsahuje následující povídky: Člověk, který ví všechno Starostlivá máma Vykraden Dvacet liberek Líbezný táta Necudnice Po nebožce Selská úzkost Rádio Ženské srdce Křivopřísežník Hrdost Moudrost otcovská Obchod je obchod Uložený kapitál Namlouvák Pán od soudu Přičinlivý vdovec Za kravou Halamka Silný recept Zkumák Před smrtelnou postelí Kupuje Detektivka Strašlivá pomsta Policajtská otázka Politik Vrchol diplomacie Bismarkové Maličké nedorozumění Hrom do milosrdenství Souboj Tudy na to Královna královen Příčina... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strejcové a tetky. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
19.04.2023 3 z 5

Tři hvězdičky dávám z nostalgie, neboť mi některé povídky připomněli humoristické kalendáře. Už tyto situace neznáme a nemůžeme tam najít něco humoristického, ale dá se to i na dnešní dobu na několika příslovích. ,, Včely chytíš na sladký med" S vlídností někam dojdeš apod.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strejcové a tetky v seznamech