Strečink na anatomických základech přehled

Strečink na anatomických základech
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519368/bmid_strecink-na-anatomickych-zakladech-jG6-519368.jpg 4 3 3

Autoři světového bestselleru vybrali a podle jednotlivých svalových skupin uspořádali 83 protahovacích cviků od chodidel až po krk nejen pro sportovce, trenéry a rehabilitační pracovníky, ale také pro všechny, kdo tráví delší dobu vsedě nebo vestoje. V novém, doplněném vydání je proto zařazena také kapitola s programy pro zvýšení každodenní mobility a flexibility, které pomohou s bolestivostí svalů, ztuhlostí kloubů, křečemi, a dokonce i se snížením hladiny krevního cukru. K dispozici je 23 speciálních programů pro rozličné sportovce včetně atletů, gymnastů, příznivců vytrvalostních disciplín i hráčů kolektivních sportů. Pomohou jim se zotavením po výkonu a maximalizují efektivitu pohybu. Pro dokonalé pochopení autoři doplnili každý cvik vizuálně atraktivními anatomickými ilustracemi zapojených svalů. Ty spolu s doprovodným textem přináší informace o bezpečném provedení cviku a jeho účincích. Též nabízí možné variace cviků podle aktuálního stavu a schopností jedince od začínajících až po pokročilé.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Grada

Stretching Anatomy

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strečink na anatomických základech. Přihlašte se a napište ho.

Peleus
21.12.2019 4 z 5

Ne zrovna nejpřehlednější a nejrozžvýkaněší podání informací, avšak víte-li, co hledáte, tak to v knize najdete!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strečink na anatomických základech v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy