Stopy zvířat přehled

Stopy zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204801/bmid_stopy-zvirat-204801.jpg 4 8 8

Vyhledávání a určování stop našich nejdůležitějších druhů zvířat V tomto průvodci najdete odborně vybraný soubor všech druhů zvířecích stop, které můžete na svých vycházkách přírodou objevit a které možná budete chtít identifikovat. Názorné barevné fotografie a ilustrace společně s poutavým textem vám umožní jedinečný pohled do tajů přírody. Praktický kapesní formát a pevná obálka přímo vybízejí k tomu, abyste si knihu brali s sebou do přírody. Naučte se rozpoznávat stopy zvířat v terénu! Šup s průvodcem do kapsy a vzhůru do přírody!... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Svojtka & Co

Tierspuren

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stopy zvířat. Přihlašte se a napište ho.

Dannyck
01.02.2022 4 z 5

Kniha popisuje jak poznat stopy nejběžnějších ptáků a savců v našich zemích, a to podle otisků, peří, doupat, vývržků a dalších věcí. Vše je doplněné ilustracemi a fotkami, takže podle mě je to opravdu praktická příručka která přímo vybízí k tomu vyrazit sám nebo s dětmi ven a stopovat. Co bych uvítal jsou detailnější popisy chování jednotlivých zvířat.

Štěpinambura
28.12.2021

Vážně dobré. Krásný klíš k určování zvířat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stopy zvířat v seznamech

Autorovy knížky