Století detektivů přehled

Století detektivů https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64969/bmid_stoleti-detektivu-nU1-64969.jpg 5 24 24

Cesta dobrodružství kriminalistiky. Skutečné kriminální případy a vyšetřování. Dotisk 1968

Literatura naučná
Vydáno: , Orbis

Das Jahrhundert der Detektive , 1964

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Století detektivů. Přihlašte se a napište ho.

karolina1545
05.04.2023

Výborná kniha ! Na dobu vzniku značně obsáhlá, nicméně velmi zajímavě a poutavě napsaná, takže není na závadu její odborné zaměření. Vřele doporučuji všem zájemcům o kriminalistiku nejen jako celek, kde by třeba někomu mohlo v obsahu něco chybět, ale především pro ty, které zajímají některé dílčí obory, odvětví a metody, jichž se v kriminalistice používalo a mnohdy i stále používá. Velká škoda, že autor nedokončil zbylé dva díly, které společně s tímto měly tvořit celou trilogii.

vvikingg
12.05.2022 5 z 5

výborná kniha a poutavě napsáno, kriminalistika za sto let postoupila mílovými kroky , DNA, počítačová grafika atd. začátky páni detektivové neměli lehké ale poradit si dovedli

irskádívka
01.07.2018 4 z 5

Čtení hutné na informace, doplněné o příběhy i popis vědeckých metod. Zajímavé, náročné (časově i na úsudek), doplněné o fotografie a nákresy.
Kniha přes svůj věk patří k nejlepším a nejvíce poučným, které jsem z tohoto oboru četla. Nesklouzává k senzačnosti, ale drží se faktů, právě proto mohu jen doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Století detektivů v seznamech

v Právě čtených1x