Sto lámp pre dušu přehled

Sto lámp pre dušu
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91120/sto-lamp-pre-dusu-91120.jpg 5 1 1

Kniha je zbierkou stovky kratších i dlhších citátov z kníh pochádzajúcich z rôznych duchovných tradícií ľudstva. Čitateľ tu nájde nádherné pasáže zo Starého i Nového zákona, z buddhistických sútier, z posvätnej knihy taoizmu Tao Te ťing, z Bhagavadgíty, z Talmudu či z diel Marca Aurelia, Platona alebo Tomáša Kempinského. Citáty sú usporiadané do tematických celkov ako napríklad posvätnosť stvorenia, cesta mystika, ako žiť a pracovať, láska a odpúšťanie, modlitba, smrteľnosť a smrť. STO LÁMP PRE DUŠU chce byť sprievodcom vo chvíľach ťažkých i príjemných, akýmsi žriedlom dušehojivých myšlienok a postrehov.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Ikar (SK)

One hundred Lamps for the Soul

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sto lámp pre dušu. Přihlašte se a napište ho.

Starmoon
21.12.2020 5 z 5

Jedna z najviac vyťahovaných kníh v mojej poličke. Antológia plná múdrych a krásnych textov, ktorá ma oslovuje už viac než desať rokov. Keby vyšlo nové vydanie, je to môj favorit na mnohé narodeninové či vianočné darčeky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sto lámp pre dušu v seznamech

Autorovy knížky

Celia Haddon