Šťastie vychádza z teba přehled

Šťastie vychádza z teba https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481127/bmid_stastie-vychadza-z-teba-4yT-481127.jpg 4 2 2

V knihe Šťastie vychádza z teba Tina Turner rozpráva o tom, ako každý z nás dokáže prekonať prekážky vo svojom živote, dokonca splniť si aj zdanlivo nesplniteľné sny. V knihe nájdete duchovné praktiky a múdre rady, ktoré obohatia vašu jedinečnú životnú cestu. TINA je už celé desaťročia žiarivým príkladom toho, ako sa dá nájsť nádej aj v tej najnepriaznivejšej situácii, zbúrať všetky mantinely a dosiahnuť trvalý úspech. Poučená skúsenosťami z vlastného života, počas ktorého sa jej z hlbokého dna podarilo vyletieť do stratosférických výšok, opisuje praktické budhistické princípy a spôsob, akým jej pomohli dostať sa od zúfalstva, ťažkostí a chudoby k radosti, stabilite a prosperite. Kniha Šťastie vychádza z teba ponúka múdrosť, ktorá bude zaručenou inšpiráciou pre vás aj vašich blízkych.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šťastie vychádza z teba. Přihlašte se a napište ho.

kleozpatra
04.04.2022 3 z 5

Mám ráda Tinu i myšlenky budhismu, takže jsem se moc těšila, jak si počtu, ale i když je Tina upřimná a snaží se podělit o svoje duchovní zrání, měla jsem pocit, že čtu obecnou omáčku, kterou každej zná. Poslední roky měla vážný zdravotní problémy a dostala se z nich s jasnou myslí a plány do dalších let, to jí moc přeju, že dík budhismu to má srovnaný, že ať bude, jak bude, je to ok, ale jak řikám, asi jsem čekala něco podobně strhujícího jako její koncert, což byla chyba.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Šťastie vychádza z teba v seznamech

Autorovy knížky

Tina Turner