Staletá Praha XXIV - Archeologické výzkumy a stavebněhistorické průzkumy památek přehled

Staletá Praha XXIV - Archeologické výzkumy a stavebněhistorické průzkumy památek https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334475/bmid_staleta-praha-xxiv-archeologicke-vy-JMg-334475.jpg 5 1 1

Obsah: Jan Frolík, Petr Chotěbor: Nové zjištění o kapli Všech svatých na Pražském hradě Jan Frolík: Bývalý Tereziánský ústav šlechtičen čp. 2 na Pražském hradě (archeologie a stavebně historický průzkum) Jaroslav Podliska, Jan Havda, Miroslav Kovář: Dům čp. 249/III v Nerudově ulici na Malé Straně Jarmila Čiháková: Severní fronta Malostranského náměstí v rané gotice Matouš Semerád, Michal Tryml: Kvádříkové objekty v domě čp. 529/III v Karmelitské ulici na Malé Straně Michael Rykl, David Rakušen a Zdeněk Dragoun: Poznámky k pokračujícímu výzkumu domů čp. 150, 151 a 153/I v Karlově ulici na Starém Městě pražském Zdeněk Dragoun: Výsledky archeologického výzkumu ve Staronové synagoze Arno Pařík: Obnova Staronové synagogy v letech 1997 - 1999 Michal Bureš: Sixtův dům: z historie výzkumu jednoho domu na Starém Městě pražském Jan J. Outrata: Čp. 553/I Sixtův dům. Stavebně historický průzkum stropů dvorních křídel objektu Kateřina Hanzlíková, Petr Juřina: Vývoj osídlení na městišti Lossiovského paláce (Lidový dům) v Hybernské ulici od vrcholného středověku do časného novověku Petr Starec, Ladislav Valtr: Bastion "U Božích muk" v Praze na Karlově - dosavadní poznatky archeologického a stavebně historického průzkumu Jan Frolík, Jiří Sigl: Srovnání výsledků archeologického a stavebně historického průzkumu v Chrudimi - Štěpánkově ulici Petr Holub, Václav Kolařík, David Merta, Marek Peška, Antonín Zůbek: Městská archeologie v Brně a SHP Jiří Varhaník: K institucionalizaci archeologického výzkumu a stavebně historického průzkumu v naší památkové péči Zdeněk Dragoun: Několik slov na závěr... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Staletá Praha XXIV - Archeologické výzkumy a stavebněhistorické průzkumy památek. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Staletá Praha XXIV - Archeologické výzkumy a stavebněhistorické průzkumy památek v seznamech