Spomienky zo skla přehled

Spomienky zo skla https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360750/bmid_spomienky-zo-skla-kPC-360750.jpg 3 93 93

Sabrina má čosi po tridsiatke a jej život je ukážkovo monotónny. Keď natrafí na záhadnú zbierku sklenených guľôčok, netuší, čo to pre ňu znamená. Odhalí veci, ktoré pred ňou roky tajili: Muž, ktorý ju vychoval a ktorého celý život pokladala za otca, ním v skutočnosti nie je. Každodennú rutinu vystrieda odhodlanosť prísť na to, čo sa v skutočnosti stalo. Prežije deň, keď sa pred ňou vynárajú zabudnuté spomienky, príbehy a ľudia. Deň, ktorý navždy zmení nielen ju, ale aj všetkých jej blízkych.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Marble Collector , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spomienky zo skla. Přihlašte se a napište ho.

radus
09.12.2023 4 z 5

Z knížky mám docela rozporuplné pocity. Líbila se mi spíše dějová linka s Fergusem, když byl ještě malý kluk a také jeho bratrská láska k Hamishovi. Pozdější jeho život plný záletů mě až tolik nezajímal, nechápala jsem jeho útěky z domu a proč musel tajit svoji hráčskou vášeň. I když jsem čekala trošku více, nakonec hodnotím příběh 4*, kvůli pěknému konci.

konformita
18.11.2021 2 z 5

Kniha se mi v zásadě líbila. Příběh o tom, jak dcera svého otce vlastně neznala. Říkám si, proč vlastně mlčel o svých zálibách a tím si přidělával další problémy...

Magrata15
19.07.2021 3 z 5

Knihy od C.A. mám velmi ráda, ale preferuji její příběhy s nádechem fantastična.
Tohle byl trošku jiný příběh.
Četl se mi docela dobře a dost jsem spěchala, ale to proto, že jsem doufala, že se ještě nějaké to fantastično - mystično třeba objeví.
Nebyl to špatný příběh, vzpomínky uložené ve skleněných kuličkách je zajímavý nápad, ale přece jen, čekala jsem trošku něco jiného.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spomienky zo skla v seznamech

v Právě čtených1x

Cecelia Ahern