Spolu jsme dokonalá holka přehled

Spolu jsme dokonalá holka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466292/bmid_spolu-jsme-dokonala-holka-bIM-466292.jpg 4 42 42

Bethany a Aphra jsou nejlepší kámošky. Bethany je k zbláznění krásná, Aphra je vtipná a odvážná. Obě potřebují zapracovat na svém sebevědomí. Ale spolu? Spolu dohromady dají jednu dokonalou holku. Až na to, že se obě zakoukaly do jednoho kluka, do Grega, který shodou okolností plynule ovládá šest řečí – vlastně sedm, pokud počítáte řeč žhavých pohledů… Aphra je přesvědčená, že o ni Greg nestojí, takže když jí napíše v domnění, že píše Bethany, rozhodne se kamarádce pomoct a začne mu jejím jménem odepisovat. Bethany pak vyráží s Gregem na rande. Prostě geniální plán. Co by se mohlo pokazit?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

We are the Perfect Girl , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spolu jsme dokonalá holka. Přihlašte se a napište ho.

miruska810
03.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Veľmi milá kniha, nie je to síce moja vekovka, ale parádne som si pri nej odpočinula. Prvé kapitoly boli menej záživné, myslela som, že od tej knihy dostanem niečo viac. Keď to však nevzdáte, dostanete uspokojivý koniec. :-)
Za čo uberám hviezdičku, sú niektoré prehnané a vlastne aj zbytočne dokolečka stále opakované situácie. Plastika nosa. Prečo to stále opakovať? Nechápem tú posadlosť. Tiež mi pripadalo zvláštne, že v prvých kapitolách stále hovorí o tom, ako neznáša Deliu, potom však prišla domov a postupne sa na ňu zabudlo. To platí aj o kamarátoch zo školy, ktorí len zvyšovali počet strán. Pripadalo mi, že autorka ten príbeh zbytočne naťahovala. Kniha rozhodne nemusela mať 370 strán. A určite by sa aj lepšie čítala.
Suma sumárum, príbeh splnil svoj účel, odpočinula som si pri nej, ale druhýkrát už sa k nej nevrátim. :-)

Knihochod
14.01.2023 3 z 5

Táto knižka ma prekvapila. Nie v zlom zmysle slova, avšak ani v tom najlepšom. Prekvapila ma totiž takým tým neutrálnym spôsobom, kedy som neočakávala ani to najlepšie a ani to najhoršie, no nedostala som ani ten klasický priemer.

Príbeh ma chytil už prvou kapitolou a veľmi ma potešil fakt, že mu nechýbala určitá dávka humoru, čo mne osobne veľmi imponuje. A to aj napriek tomu, že hlavná hrdinka sa nestala mojim obľúbencom. A vlastne sa ním nestala ani jej kamarátka Bethany či Greg. Prosto a jednoducho - postavy boli za mňa také nemastné-neslané, úplne obyčajné a ničím výnimočné.

Čo ma však veľmi zaujalo, bola rozoberaná téma sebelásky a toho, ako veľmi je pre život človeka dôležitá. Ešte snáď nikdy som nečítala knižku, kde by sa táto téma objavila v takejto, relatívne rozšírenejšej verzii a musím povedať, že ma to veľmi zaujalo, keďže sama som sa s týmto problémom počas svojho života stretávala.

Knižka ako celok je veľmi príjemné, oddychové a sem-tam aj vtipné čítanie, ktoré určite neurazí, avšak ani nenadchne. Myslím si však, že pre mladšie ročníky to môže byť úžasná knižka plná priateľstva, schopnosti obetovania sa a najmä už vyššie spomínanej sebelásky.

alisie
18.10.2022 3 z 5

Nejprve jsem se do knihy nemohla začíst, přišlo mi, že jsem z dívčích románů vyrostla, ale postupem času jsem knihu nemohla odložit a zajímalo mě, jak to dopadne.

Knižní novinky (27. týden)

28.06.2020

Chci, abys pochopila, že krása je relativní, ty nejsi ošklivá a měla jsi tomu chlapci dát šanci, aby ti řekl ano, než jsi mu do úst sama vložila ne.

Kniha Spolu jsme dokonalá holka v seznamech

v dalších seznamech3x