Společnost 2015 - Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi přehled

Společnost 2015 - Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168112/spolecnost-2015-168112.jpg 1 2 2

Jsme zaplaveni informacemi a předpověďmi o přechodu Země a lidstva na vyšší úroveň vědomí. Co to však znamená? Jaké jsou to procesy a s jakými následky? Christoph Fasching s podporou bytosti, kterou v našem kulturním okruhu známe pod jménem Archanděl Gabriel, podrobně skicuje proces přechodu do Zlatého věku. Život společnosti v roce 2015 bude úplně jiný. Zmizí všechny nástroje ovládání, v první řadě peníze, které jsou dnes všemocným měřítkem výkonu a hodnoty věcí i lidí. Nepůjde však o "cashless society" (=bezhotovostní společnost), jak si ji představují někteří, neboť tyto koncepty vedou jen k iluzorní rovnoprávnosti všech, a ve skutečnosti nás zotročují... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anch-books

Gesellschaft 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Společnost 2015 - Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi. Přihlašte se a napište ho.

vladceTyran
19.08.2019

je rok 2019 a to co sedělo celou dobu se děje doted. Knížku sem nečetl tak nemůžu posoudit, ale moc věrohodná asi nebude.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Společnost 2015 - Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi v seznamech

v dalších seznamech1x

New Age 5. dimenze transformace společnosti transformace vědomí