Smrtiaca liečba přehled

Smrtiaca liečba
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73088/smrtiaca-liecba-73088.jpg 4 72 72

Michael Palmer - to znamená napínavý príbeh, detektívnu zápletku - a to všetko v atraktívnom lekárskom prostredí. Ani v tomto románe to nie je ináč. Verejná nemocnica v americkom veľkomeste zápasí s nedostatkom finančných prostriedkov. O to väčší záujem má na tom, aby si zaručila čistý štít. Náhle dramatické úmrtia na pôrodnom oddelení jej však takmer zničia dobrú povesť.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Natural Causes , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtiaca liečba. Přihlašte se a napište ho.

ThomasRuhe
22.06.2023 3 z 5

Normálně thrillery z lékařského prostředí nečtu. Tenhle byl ale dobrý. Zajímavá zápletka s dynamickým popisem práce lékařů při snaze zachránit pacientky v kritických chvílích. Knihu hodnotím jako lepší průměr.

Stanas513
26.05.2022 4 z 5

Možná příliš postav a dějů, které se mi moc nezdály. Ale jinak pěkné oddychové čtení.

Jája92
19.05.2022 3 z 5

Knihy z lékařského prostředí příliš nečtu a Smrtící léčba je první knihou, kterou jsem od Palmera přečetla.
Do třičtvrtě knihy byla dějově zajímavá, i když občas obsahovala až příliš odborné výrazy. Ale ke konci mi to už přišlo poněkud zdlouhavé a zmatené a asi to není kniha, ke které bych se chtěla vracet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtiaca liečba v seznamech

v Právě čtených4x