Smrť, na ktorú sa čakalo přehled

Smrť, na ktorú sa čakalo https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72593/smrt-na-ktoru-sa-cakalo-72593.jpg 4 5 5

Prozaické dielo je boľavou sondou do pocitov muža, ktorého zločin obral o ilúzie, ale nie o chuť žiť.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (VSSS)

Smrť, na ktorú sa čakalo , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrť, na ktorú sa čakalo. Přihlašte se a napište ho.

monifta
29.03.2011 4 z 5

..aj keď som si po prvých stranách myslela, že knižku odložím do šuflíka, oplatilo sa pokračovať a čítať ďalej...no a po dočítaní knihy ju musím určite odporučiť. Aj keď autorov štýl písania bol pre mňa trošku ťažší a v niektorých miestach som sa trošku strácala v jeho myšlienkach, musím povedať, že príbeh bol naozaj vydarený ! :) Super aktuálna téma. Určite odporúčam prečítať, mňa knižka fakt zaujala :)
Zaujímavo vykreslený vzťah otca a dcéry a najmä pocity otca- muža, ktorý prežíva veľmi intenzívne všetko čo sa okolo jeho dcéry deje. Veľmi veľmi zaujímavý počin a príbeh ! :)
...a tí čo máte radi takzvané oddychovky, ktoré sa dajú "čítať aj popri telke", tak to asi nebude nič pre vás.
Ale podľa mňa jednoznačne stojí za pozornosť ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrť, na ktorú sa čakalo v seznamech

Peter Holka
slovenská, 1950