Smoothie Book 2 - Životní styl nabitý vitaminy přehled

Smoothie Book 2 - Životní styl nabitý vitaminy https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318848/mid_smoothie-book-2-zivotni-styl-nabity-M0g-318848.jpg 4 2 2

Smothie Book 2 , Kateřiny Endersové je rozšířená o 100 stran. Kniha plná receptů na smoothie a tentokrát i ovocné a zeleninové šťávy volně navazuje na první díl – je doplněná o nové suroviny a nápady, jak kombinovat ovoce a zeleninu s oříšky, semínky, oleji a dalšími ingrediencemi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smoothie Book 2 - Životní styl nabitý vitaminy. Přihlašte se a napište ho.

evelýny
04.11.2017 4 z 5

Smoothie - i mě postihla tato módní vlna :-)
Autorka vsadila na jednoduchost a vyplatilo se. V jednoduchosti je totiž síla. Kniha je velmi přehledná, takže může číst i slaboduchý jedinec a my dalekozrací nepotřebujeme ke čtení ani brýle.
Kniha slouží pro vaši inspiraci, ale při podrobnějším studiu stejně zjistíte, že koktejly si namícháte podle toho, co lahodí vašemu oku, vaší chuti, vašemu žaludku a v neposlední řadě i vaší kapse :-))
A protože s módní vlnou jde ruku v ruce komerčnost, tak rada na závěr: Zkuste si knihu půjčit a za uspořené korunky si raději kupte kvalitní ovoce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smoothie Book 2 - Životní styl nabitý vitaminy v seznamech

2015  83%Smoothie Book - Více než dieta, životní styl