Slnko nad Edenom přehled

Slnko nad Edenom https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127099/slnko-nad-edenom-127099.jpg 4 80 80

Strhujúci román o láske a pomste, odohrávajúci sa uprostred krásnej, no drsnej austrálskej prírody. Jordan Hale sa po rokoch vracia na rodičovskú plantáž, aby ju obnovil a zároveň pomstil smrť rodičov. Pomáha mu pri tom Eve, svojrázna, bystrá dievčina, a mladí ľudia postupne zisťujú, že jeden druhému nie sú ľahostajní...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Sunset Over Eden , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slnko nad Edenom. Přihlašte se a napište ho.

Val
09.05.2023 5 z 5

Jordan Hale , vracející se po letech na rodnou farmu s jasným cílem a hlavou plnou pomsty , dívka Eve , která si pečlivě hlídá svá tajemství a Max Courtland, který se rozhodl postarat se o to, aby se Jordan vrátil tam , kam patří ...
Tři hlavní protagonisté čtivého příběhu, odehrávajícího se v autorčině milované Austrálii .

Lofda
05.04.2021 3 z 5

Nad hodnocením váhám. Vrátila jsem se do mé oblíbené Austrálie a dozvěděla jsem se něco nového o životě na začátku minulého století na tamních farmách s cukrovou třtinou. Ale příběh jako takový se vlekl, postavy byly příliš černobílé, takže upřímně jsem ráda, že mám dočteno. Po předchozí knížce od této autorky to bylo trochu zklamání.

Babo
04.06.2020 4 z 5

Taková fajn oddychovka , bez nějakých hlubších myšlenek .
Dobře se čte ,ale ničím nepřekvapí . No a ten konec , jak v americké romantické komedii mně trochu vadil ,ale jako celek dobrý .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slnko nad Edenom v seznamech

v dalších seznamech2x