Šľak ma ide trafiť přehled

Šľak ma ide trafiť
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51877/slak-ma-ide-trafit-51877.peg 4 19 19

Július Satinský si nedá pokoj: stále frfle, hundre, šomre, vŕta, poukazuje na všetko, z čoho ho ide trafiť šľak. A pretože to robí vtipne, šarmantne, múdro i priateľsky, čitateľ si toto láskavé frfľanie svojho obľúbeného komika, spisovateľa a svojrázneho mysliteľa priam zamiloval. Až tak, že jeho úslovie "Šľak ma ide trafiť" prebral do svojho výraziva a nechal ho zľudovieť. Výber 77 "šľakov" Júliusa Satinského prináša táto kniha. Vychádza práve preto, aby nás z mnohých vecí "netrafil šľak".... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šľak ma ide trafiť. Přihlašte se a napište ho.

Pejuška
12.03.2018 3 z 5

Knihu jsem úspěšně dočetla, šlak mě z ní netrefil...začala mě bavit až ve druhé polovině. Nebýt čtenářské výzvy, asi bych ji teď nečetla, možná až za pár let.

tesar_dali
18.11.2015 4 z 5

Cesky preklad, ktory sa mi dostal do ruk, bol zvladnuty slusne. V jeho kontexte ale vzbudzovala podla mna prehnana kritika ceskej mentality miestami rozpaky. Je to ale Julov pohlad na svet a tak to v knihe aj prezentuje. Snazi sa do vtipnych pribehov uspesne prepasovat odkaz pre buduce generacie. Vlastnorucne karikatury su textu rovnocennym partnerom a dokazom Julovho zabavacskeho multitalentu.

ELMA
16.09.2015 3 z 5

No, mě z toho šlak netrefil

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šľak ma ide trafiť v seznamech

v Právě čtených3x

Július Satinský