Sladko bez cukru! Cukrfree přehled

Sladko bez cukru! Cukrfree https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404229/bmid_sladko-bez-cukru-cukrfree-YMS-404229.jpg 4 102 102

Účelom tejto kuchárky, napísanej známou blogerkou, nie je len inšpirácia novými a pre niektorých aj netradičnými receptami a ingredienciami. Je to hlavne dôkaz, že aj život bez cukru môže byť dlhodobo udržateľný, a to bez akéhokoľvek obmedzovania. Nie je to diéta, je to životný štýl. Recepty v tejto knihe sú nízkofruktózové, väčšina z nich je nízkosacharidových s väčším obsahom tuku a všetky sú zároveň bezlepkové. Zahŕňajú kompletné menu – raňajky, chuťovky, hlavné jedlá, prílohy, dezerty... Autorka Janina Černá v roku 2015 vďaka svojmu blogu Cukrfree.cz ukázala cestu, ako sa zbaviť závislosti od cukru, a stala sa objavom českého blogerského sveta, kedy len počas niekoľkých mesiacov „nazbierala“ tisíce priaznivcov.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladko bez cukru! Cukrfree. Přihlašte se a napište ho.

Tedovál55
08.11.2023 5 z 5

Moc krásné fotky a zajímavé recepty.

hana17.1.
04.11.2021 3 z 5

Vizuálně moc hezky udělané, recepty jednoduché, často podobné.

andrea7191
20.09.2021 3 z 5

Jako jo, pro někoho, kdo přemýšlí nad tím, čím se živí, ale nebere to až tak na dřeň, je to fajn knížka. Nic nevnucuje, jen nabízí. Recepty jsou snadné, ingredience snadno dostupné a pokud někdo nevládne kuchařskému umění, tak jako já, nemusí se bát složitosti receptů, protože prostě složité nejsou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sladko bez cukru! Cukrfree v seznamech

v Právě čtených2x