Dračí denník (Ako si vycvičiť draka) přehled

Dračí denník (Ako si vycvičiť draka) https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392116/bmid_draci-dennik-ako-si-vycvicit-draka-rdu-392116.jpeg 4 7 7

Dračí denník je kniha pre každého pravého hrdinu a milovníka série Ako si vycvičiť draka. Je rozdelená na štyri časti podľa ročných období. Nájdete v nej množstvo citátov dračích hrdinov, vikinské piesne, vtipy či vtipné rozhovory s Bezzubým... Nedajte si ujsť ani úryvky z obľúbených príbehov o Štikútovi, drakoch a dračích hrdinoch. Ako bonus nájdete v denníku prázdne stránky, ktoré môžete zaplniť vlastnými citátmi, dračími príbehmi či kresbami. Tak do toho, ponorte sa do Štikútovho dračieho sveta a pokúste sa vytvoriť si svoj vlastný!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

How to Train Your Dragon: A Journal for Heroes , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí denník (Ako si vycvičiť draka). Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
17.03.2024 5 z 5

Tento deník jsem sikoupil po zhlédnutí filmu

knizninadsenec
10.11.2022 5 z 5

Zajímavě ilustrovaný deník i s řádky na psaní jakoby.
Knihu jsem si pořídila, protože jsem dříve viděla a oblíbila pohádku/film Jak vycvičit draka (a také pár dílů seriálu)... No a když jsem knihu viděla v Levných knihách, musela jsem si jí pořídit.

Krásné oddechové čtení. Dračí vtipy, zajímavosti, varování, ilustrace, zkrátka deník pro milovníky filmu/seriálu. ️ Moc se mi líbil a věřím, že dětem se bude také moc líbit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dračí denník (Ako si vycvičiť draka) v seznamech