Školačka Kristýnka přehled

Školačka Kristýnka https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111373/skolacka-kristynka-111373.jpg 5 6 6

Hlavní hrdinkou výtvarně velmi atraktivní knihy je šestiletá Kristýnka, která půjde po prázdninách do školy. Kristýnka má o škole své představy. Avšak ne vždy se tyto představy shodují se školním řádem. Náhoda, nepozornost či špetka smůly jsou kořením jejího života. Ale Kristýnka se nevzdává. Dál se snaží být hodnou žákyní a dobrou sousedkou paní Klemšové, chovatelce líného kocoura Mansura. A že se při čtení Kristýnčiných školních patálií budete smát, o tom není pochyb. Kniha je určena dětem od šesti let, ale může zaujmout i děti předškolního věku. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školačka Kristýnka. Přihlašte se a napište ho.

MartinaF
21.05.2014 4 z 5

Velmi roztomilý příběh, u kterého jsme se při čtení bavily. Příběh je psaný jednoduše a srozumitelně a rozhodně nás velmi zaujal. Navíc musím pochválit i ilustrace, protože se nám hodně líbily. Zvláštností by mohla být barva i barva - na černém podkladu je bílý text. Určitě to nebyla poslední přečtená kniha od této autorky. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školačka Kristýnka v seznamech

v dalších seznamech1x