Skládačka života přehled

Skládačka života https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527053/bmid_skladacka-zivota-655f33ca1b46f.jpg 5 3 3

Život je jako jízda na skládacím kole, jednou jsi nahoře a jednou dole. Život je někdy těžký. Život je často dřina. Život je láska, co nikdy nezhasíná. A také štěstí, že je za co být vděčný. Formou deníkových zápisků hledá autorka způsob přežití v různých životních období. Nalezne ho?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skládačka života. Přihlašte se a napište ho.

Airelle
10.04.2024 5 z 5

Už jste se někdy dostali ke knize, která Vám ve Vašem životě pomohla? Skládačka života ke mně přišla ve správnou a velmi mi pomohla vidět svět zase jinýma očima. Pohladila mě po duši, naučila mě děkovat za to, co v životě mám i co v něm nemám.

Moc se mi líbilo autorčino vyprávění o jejím životě, o jejich dcerách i jejich studentech. Během chvíle projdeme velkou částí života jejich dcer, velmi mě oslovili dopisy k narozeninám dcer, až natolik, že i já jednou svým dětem napíšu takové dopisy, abychom se tomu mohli v jejich dospělosti i zasmát.

I já momentálně procházím napínavým životním obdobím, ale snažím se k němu přistupovat s ještě větší pozitivitou než je u mě zvykem.

Děkuji moc za poskytnutí knihy k recenzi @ruthstryhalova

mirka0586
23.11.2023 5 z 5

Jsem vděčná, že jí mohu číst mezi prvními. Má v sobě léčivé slovo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skládačka života v seznamech

deníkové záznamy