Skautské léto přehled

Skautské léto https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455317/bmid_skautske-leto-Oh3-455317.jpg 5 1 1

Tato velká a silná kniha v podstatě představuje ucelenou řadu vzpomínek na letní skautský tábor 15. junáckého oddílu z Č. Budějovic v roce 1946. Ve vyprávění je čerpáno ze zápisků čtrnáctiletého skauta.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skautské léto. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
12.10.2020 5 z 5

Tak tuhle krásnou a velikou knihu jsem si pořídil okamžitě poté, co jsem v časopise Skautský svět z října 2020 objevil doporučení od Zeta. Takové doporučení má pro mě totiž kardinální váhu. Ilustrace jsou, jak jsem se dočetl, přímo z kroniky 15. junáckého oddílu z Č. Budějovic. Vyprávění o letním skautském táboře v roce 1946 je skutečně podrobné, na téměř 400 stranách knihy velkého formátu. (A4). Když si knížku pozorně pročtete, jako byste na tom táboře byli také, jako jeden z účastníků. Myslím si, že taková podrobná a výstižná kniha v našem skautském knižním fondu docela chyběla. Takže závěrem, knížka je moc zajímavá, hlavně pro skauty, táborníky a dobrodruhy všeho druhu a neměla by chybět v žádné skautské oddílové knihovničce. Zete, díky za doporučení. Jdu si knihu přečíst ještě jednou. Howgh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skautské léto v seznamech

Autorovy knížky