Singletasking: Ako stihnúť viac za kratší čas přehled

Singletasking: Ako stihnúť viac za kratší čas
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518084/bmid_singletasking-ako-stihnut-viac-za-k-Sn6-518084.jpg 3 21 21

Myseľ sa nemôže zaoberať dvoma úlohami súčasne Mnohí z nás prepadli populárnej, lákavej a nebezpečne zvodnej droge zvanej multitasking. Kedysi k nim patrila aj Devora Zacková. Vo svojej prelomovej knihe Singletasking však odbúrava mýtus, že ľudia sú schopní efektívne zvládnuť viac úloh naraz, navyše si za to zaslúžia pochvalu. Autorka ukazuje, že je to presne naopak. Ak sa človek sústredí len na jednu úlohu, v konečnom dôsledku dosiahne lepšie výsledky a ušetrí si čas. Netýka sa to len práce v kancelárii, ale každej oblasti, teda aj medziľudských vzťahov. Vďaka tejto príručke sa naučíte, ako si vyčistiť myseľ, ako si zorganizovať program a hravo vybaviť všetky požiadavky spolupracovníkov. Tajomstvo spočíva v singletaskingu. Budete prekvapení, koľko toho zvládnete!... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ikar (SK)

Singletasking , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Singletasking: Ako stihnúť viac za kratší čas. Přihlašte se a napište ho.

dzejkbeltygros
23.03.2022 3 z 5

Celkem dobrá kniha. Trocha zbytečné kaše kolem, ale chápu, že se autorka snažila věc pořádně vysvětlit. Multitasking je v dnešní době velmi oblíbený a podle toho ten svět pak taky vypadá. Snaha o předání myšlenky, že dělat jednu věc po druhé a soustředit se na ně jednotlivě, padla na úrodnou půdu. Samozřejmě to člověk ví, jen potřebuje občas osvěžit mysl.

Beabooks
21.02.2022 3 z 5

Kniha se čte lehce, není v ní nic odborného. Nečekejte žádné extra překvapení, ale ukáže vám různé tipy, jak si v práci i osobním životě chránit svou pozornost a vědomě pracovat na jednotlivých úkolech.

Popko
09.02.2019 2 z 5

Tenká kniha, přečteno za chvíli. Dělat jedno po druhém, teorie je krásná věc, praxe je však jiná. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Singletasking: Ako stihnúť viac za kratší čas v seznamech

v Právě čtených2x