Síla osudové přitažlivosti přehled

Síla osudové přitažlivosti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201220/bmid_sila-osudove-pritazlivosti-201220.jpg 5 4 4

Otevřete se vyšší formě lásky s pomocí energie přitažlivosti. Pokud hledáte nového partnera nebo chcete zlepšit svůj současný vztah, tato kniha vám ukáže, jak milovat nejupřímnější a nejosvícenější částí svého Já. Koloběh karmy způsobuje, že vztahy mezi spřízněnými dušemi bývají zatížené předvídatelnými problémy. Ale vztahy mezi ryzími partnery spočívají ve vyšší formě našeho Já, umožňují nám projevit se takoví, jací skutečně jsme. Pouze tehdy, když své ryzí Já spojíte s ryzím Já druhého člověka, vaše touha se po důvěrném svazku beze zbytku naplní. Cyndi Daleová vás převede z bouřlivých vod vztahů mezi spřízněnými dušemi do laskavých a osvěžujících hlubin svazku mezi dvěma ryzími Já na území ryzí lásky. Najděte svého skutečného partnera nebo zažehněte plamen opravdové lásky ve svém současném vztahu. Vytvořte pocit míru a harmonie i v jiných než milostných vztazích. Tato kniha, jež obsahuje užitečné rady a inspirující příběhy autorčiných klientů, vám poslouží jako praktický průvodce plný hluboké moudrosti a inspirace.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Noxi

Beyond Soul Mates: Open Yourself to Higher Love Through the Energy of Attraction , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Síla osudové přitažlivosti. Přihlašte se a napište ho.

HannyC
28.10.2015 4 z 5

.... pokud jste nastoupily cestu objevování svého (ryzího) já, prožily jste si "dopady" karmy ... nebo relaxujete při cvičení jógy či meditaci ... tato knížka vás rozhodně nezklame ...

... ovšem musíte u ní přemýšlet ... a vnímat své pocity ... a PŘEDEVŠÍM NECHODIT JAKO TĚLO BEZ DUŠE :)

Morsie
29.03.2014 4 z 5

Nikoho nehledám, nemám žádný trvalý vztah a ani ho nechci - Sílu osudové přitažlivosti jsem začala číst z nudy, když jsem čekala na svou kamarádku, než se oblékne. Za tu dobu, jsem stačila celou knihu prolistovat a přečíst si pár stránek, přičemž jsem si uvědomila, že mě to vlastně zajímá.
Inu, tak jsem si knížku donesla domů a přečetla ji celou. Teď už asi chápu, proč má moje kamarádka se svým přítelem tak harmonický a skvělý vztah.
Ne, nejsem ten typ, co si nechává věšet bulíky na nos a věří na všechno, co mu kdo předloží, ale tahle knížka má fakt co do sebe.
Nejen že se dá použít na vztah mezi milenci, ale i na vztahy přátelské, rodinné, pracovní. Je to určitě užitečná příručka, která jde dost do hloubky a tak trochu se pošťourá ve vaší duši a psychice - což někdy není na škodu!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Síla osudové přitažlivosti v seznamech

v Právě čtených1x

Cyndi Dale