Sexuální inspirace přehled

Sexuální inspirace https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327741/bmid_sexualni-inspirace-pE8-327741.jpg 3 4 4

Vzrušující nápady pro lepší milování. Tohoto praktického a zároveň i zábavného průvodce sexuálním životem ocení především partnerské dvojice, které spolu déle žijí. Nezabývá se pouze rozmanitými sexuálními technikami, ale především poradí, jak do milostného života vrátit pohodu, svůdný úsměv, radost a nadšení. Milování inspirované touto knihou bude radostnou hrou plnou vzrušujících nápadů, představ a fanzazií.... celý text

Erotika
Vydáno: , Cesty

Fun Sex: Exciting Ideas for Better Love Making , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sexuální inspirace. Přihlašte se a napište ho.

draka
24.08.2020 4 z 5

Jak již říká název publikace, má nás inspirovat k milostným hrátkám a spolu s erotickými obrázky navodit příjemnou milostnou atmosféru.

MinaHawke
17.01.2019 3 z 5

Myslím, že je to dobrá kniha a jsou v ní dobré rady, jak oživit partnerský vztah.

vlkove
20.10.2017 3 z 5

Kniha určená spíše pro partnery, kteří hledají oživení svého vztahu, hledají inspiraci a pár vlídných rad a doporučení. Kniha je přečtená za pár chvil a doplněné kvalitními a na pohled příjemnými ale zároveň nepřehnanými fotografiemi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sexuální inspirace v seznamech

sex erotika