Klub putovných džínsov - Zázračné džínsy přehled

Klub putovných džínsov - Zázračné džínsy
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355367/bmid_klub-putovnych-dzinsov-zazracne-dzi-byX-355367.jpg 4 99 99

Dievčatá čaká posledné leto predtým, než sa rozídu na univerzity a začnú žiť ako dospelé. Napriek tomu však majú všetky pocit, že zázračné džínsy veľmi potrebujú... Tibby zistí, že džínsy vedia o Brianovi to, čo ona o ňom nikdy nevedela. Nevyzná sa vo svojich citoch a nevie, ako ďalej, ale džínsy jej pomôžu. Carmen potrebuje čarovnú moc zázračných džínsov, lebo sa podujme opatrovať Leninu uhundranú starú mamu. Nehovoriac o tom, že sa hrá na niekoho, kto nie je, a to pred chlapcom, na ktorom jej naozaj záleží. Lena by bola najradšej, keby jej džínsy prezradili, či má ísť na umeleckú školu, aj keby to malo znamenať, že ju rodina nebude finančne podporovať. Bridget je šťastná, že má džínsy vo futbalovom tábore, kde s prekvapením zistí, kto tam bude koučovať spolu s ňou... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Girls in Pants: The Third Summer of the Sisterhood , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub putovných džínsov - Zázračné džínsy. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
10.04.2024 5 z 5

Četla jsem přesně v tom podobném věku a naprosto jsem ty holky milovala a chtěla být jednou z nich! Jejich příběhy jsem hodně prožívala.

Liduka
06.08.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha o čtyřech kamarádkách. SPOILER: Tentokrát se Bee vydává na fotbalový tábor jako trenérka a potkává tam opět Erica, Carmen se dozví, že je její matka těhotná a zároveň se seznámí s klukem svých snů, Lena se potýká s nechutí svých rodičů k její vybrané umělecké škole a Tibby se snaží vypořádat s nehodou své sestry a zároveň se vztahem k Brianovi.

Ketesh
20.04.2017 odpad!

Nedalo se to ani přetrpět. O ničem. Bez myšlenky. Zbytečné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klub putovných džínsov - Zázračné džínsy v seznamech

v Právě čtených1x