Klub putovných džínsov - Búrlivé leto přehled

Klub putovných džínsov - Búrlivé leto
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355366/bmid_klub-putovnych-dzinsov-burlive-leto-mo2-355366.jpg 4 117 117

Vo vreckách nohavíc ostalo ešte stále trocha piesku z minulého leta a opäť sú tu prázdniny. Tie posledné boli pre dievčatá z Klubu putovných džínsov rušné, aké budú tieto? Lena si nájde prácu v butiku, Carmen chce opatrovať deti. Tibby odchádza na filmovú školu do Williamstonu a Bridget sa rozhodne navštíviť starú mamu v Alabame. Lena sa umára, lebo ešte v zime sa rozišla s Kostosom a teraz za ním smúti, znova a znova číta jeho listy a trápi sa, že si našiel nové dievča. A hoci každá zo štyroch kamarátok žije v inej rodine, všetkým sa v rovnakom čase podarí rozhnevať si svoje mamy. Sú na vine putovné džínsy? Podarí sa dievčatám s rodičmi zmieriť? Búrlivé leto sa chýli ku koncu a tínedžerky z Klubu putovných džínsov sa znova stretávajú v telocvični. Ako sa zmenil ich život?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

The second summer of the sisterhood , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub putovných džínsov - Búrlivé leto. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
10.04.2024 5 z 5

Četla jsem přesně v tom podobném věku a naprosto jsem ty holky milovala a chtěla být jednou z nich! Jejich příběhy jsem hodně prožívala.

Liduka
02.08.2018 5 z 5

Další skvělá kniha o čtyřech kamarádkách, které spojují kalhoty. SPOILER: Tibby odjíždí na filmovou školu. Bee se, poté co objeví u otce shované dopisy od své babičky, vydává za ní, aby o Gretě a o své matce zjistila více informací, protože už babičku, kvůli zákazu od otce, dlouho neviděla. Lena prožívá nešťastnou lásku s Kostou a Carmen se potýká se zamilovaností svojí matky a zároveň se svým prvním vztahem.

TessDragon
28.07.2013 5 z 5

Tato série mě neskutečně vzala. Sice už mi je 16, ale i tak mi připadá, že je tak nějak více pro starší mladistvé. Klidně bych si to přečetla i za těch 5 - 10 let. :D Tento díl je pro holky spíše tragický, ale s kalhotama, které slouží k tomu, aby byli spolu, i když je každá jinde jde všechno hned lépe. A musím říci, že jsem se bláznivě zamilovala do Kosty. A do Briana. ;D Rozhodně doporučuju, tato knížka vás vrátí zase do puberty (i když někdo je v ní pořád). :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klub putovných džínsov - Búrlivé leto v seznamech

v Právě čtených1x