Šest krát dva přehled

Šest krát dva https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365559/bmid_sest-krat-dva-D8j-365559.png 4 114 114

Dvě věci jsou Desirée Rosenquistové a stockholmské policii okamžitě jasné: Dopis, který drží v rukou, byl napsán ve stavu naprostého zoufalství a paranoie. Psaní obsahuje detaily dávno zapomenuté vraždy, které mohl znát pouze vrah nebo někdo jemu blízký. Desirée kontaktuje Sama, jenž společně s Molly Bloomovou vyráží na sever Švédska najít pisatelku dopisu: Co je vlastně zač a proč se obrací na Desirée a Sama? Ale zdá se, že se někdo snaží odradit je od toho, aby zjistili, oč vlastně běží. Ale to není jediný problém vyšetřovatelů – neboť od posledního případu je jim na stopě tajná služba. A oni ani neví, jestli mohou důvěřovat jeden druhému…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Inland , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šest krát dva. Přihlašte se a napište ho.

bigben
11.02.2024 3 z 5

První díl se mi líbil víc, tajné vyšetřování...

knihomolka_eli
17.11.2022 3 z 5

Nemôžem si pomôcť, ale prvý diel ma chytil trochu viac. Tu som sa síce dozvedela ďalšie info k prípadu, ktorý sa ťahá oboma časťami, ale miestami to bolo príliš prekombinované a až neuveriteľne zamotané.
Začiatok bol trošku chaotický, ale potom ma to zasa chytilo.
Molly a Sam sa skrývajú v horách. Pomáhajú Dear s riešením prípadu, ktorý je spätý s ňou aj so Samom. Sam je obvinený z vecí, ktoré nespáchal a teda mu neostáva nič iné, než utekať pred zákonom. Samotné vyšetrovanie a aj záver boli napínavé, dúfala som, že to neskončí zle, no zrejme mi trošku vadilo, že sa vlastne prekrývajú dva prípady a to občas vytvára zmätok. Koniec ostal otvorený a preto určite prečítam aj ďalšiu časť.
Tiež mi nejako nesadol preklad. Sam si sústavne ,,nazúval" topánky a mňa neskutočne iritovalo, že prekladateľka ani raz nepoužila výraz ,,obúval" a stále som sa v duchu modlila, aby si preboha už tú obuv nemenil :D

iv.ča
29.09.2022 5 z 5

Druhý díl ze série a bavilo mě to moc. Skvěle se to čte, napětí se dá krájet. Dobrá práce a těším se na další díl.

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Kniha Šest krát dva v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x