Šelma v meste přehled

Šelma v meste https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73550/selma-v-meste-73550.jpg 2 6 6

Kto je v skutočnosti koguara? Výraz pochádza z amerického slangového výrazu "urban coguars", ktorý pomenúva ženy - šelmy, mestské pumy. Ide často o ženy rozčarované z predchádzajúcich vzťahov, rozvedené, osamelé, či vdovy s dospelými deťmi. Nie sú najmladšie, ale vďaka svojej perfektnej kondícii, sebavedomiu a osobnému kúzlu si dokážu získať ktoréhokoľvek muža, a väčšinou si vyberajú tých mladučkých. Sú veľmi elegantné a cítia sa stále dosť mladé na to, aby svoju sexualitu hodili do odpadkového koša. Majú na seba more času a prostriedkov, aby sa pestovali, pozorovali, objavovali v sebe žiadostivosť a aj ju prejavili. Koguara z knihy Laury Lorenzy Sciolly je iróniou, výsmechom pravej šelmy. Je to úzkostlivá, osamelá, vypĺznutá mačka, zvyknutá na objatia v náručí ,,Zorra", starého pleteného svetra. Jediné, čo majú so šelmou spoločné, je snívanie, túžba po láske a naplnení. Namiesto dokonalého tela vystavuje na obdiv svoj intelekt a sarkazmus v džungli elektronického sveta...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motýľ

La Coguara urbana

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šelma v meste. Přihlašte se a napište ho.

LenciL
02.01.2020 odpad!

Túto knihu som sa doslova donútila dočítať a hneď potom som ju vyradila z mojej knižnice. Za mňa škoda času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šelma v meste v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky