Šarlotin anjel přehled

Šarlotin anjel
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272916/bmid_sarlotin-anjel-Lgq-272916.jpg 4 49 49

Šarlota sa dožíva vysokého veku, presne, ako jej to predpovedala slepá kartárka Magara, ktorej srdce si získala, ako päťročná, keď ju otec predal do chudobného cirkusu. Magara jej zveruje tajomstvá života, ale nesmie jej prezradiť v čom je Šarlota iná, ako ostatní. Výnimočný vzťah s Magarou ju ovplyvní na celý život. Otázky, na ktoré nemohla dostať odpovede sa dozvedá v okamihu, keď už od života nič neočakáva, ale stane sa niečo nepredvídané. Šarlota sa dostáva na miesta kde nikdy nebola a začne chápať veci, ktoré jej nedávali význam, pretože už vie, že život, ktorý žila nemal patriť jej.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šarlotin anjel. Přihlašte se a napište ho.

Kaja1
22.10.2023 3 z 5

Nevím, byla to kniha o ženě bilancující svůj život. Nějak je mi z toho smutno, a ten anděl, zkrátka jsem sáhla při výběru knihy vedle.

rosalindaaa
20.10.2023 2 z 5

No co dodat, umírající žena vypráví o svém životě. zvláštní styl psaní..

gabriela8704
14.10.2023 5 z 5

Úžasně napsaná kniha, kterou by měl každý číst, znát a vzít si z ní ponaučení k srdci.

Kolik ještě varování potřebujeme, abychom jako lidstvo začali sekat latinu?

Vychovavejme děti moudře, oni jsou naše budoucnost. Miluje přírodu a pomahejme jí. A nenechme naše srdce zkamenet pro rozmary hmotného blahobytu. Jsou pomijive a stejně nás šťastnými neudělají.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šarlotin anjel v seznamech

v Právě čtených1x