Sanace a rekultivace po lomové a důlní těžbě aneb tržné rány v krajině a jak je léčit přehled

nehodnoceno
Sanace a rekultivace po lomové a důlní těžbě aneb tržné rány v krajině a jak je léčit https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439078/bmid_sanace-a-rekultivace-po-lomove-a-du-qoZ-439078.jpg 0 0 0

Tato brožura nabízí netradiční pohled na sanace a rekultivace především vápencových lomů, které mají po ukončení těžby až překvapivě velký ekologický, estetický i ochranářský potenciál. Vstřícnou formou vysvětluje alternativy a možnosti citlivých rekultivačních metod prováděných formou řízené sukcese. Je určena pro odborníky, těžaře, pracovníky státní správy, ochrany přírody, ale i veřejnost, které problém rekultivací není lhostejný.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sanace a rekultivace po lomové a důlní těžbě aneb tržné rány v krajině a jak je léčit. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sanace a rekultivace po lomové a důlní těžbě aneb tržné rány v krajině a jak je léčit v seznamech