Sám doma přehled

Sám doma
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486661/bmid_sam-doma-Nei-486661.JPG 4 59 59

Jeden den v životě Kevina McCallistra začal hrozně špatně. Nešťastnou náhodou ho jeho rodiče zapomněli doma a odjeli na vánoční svátky do Paříže. Nejdříve si myslel, že za to může on, vždyť se mu splnilo přání být sám. Pomyslel si, že by to mohlo být príma, nikdo ho nebude napomínat, že baští různé laskominy... Jenže v okolí se potloukají zloději. Kevin ví, že je jen na něm, aby svůj domov ubránil. Ale jak to má udělat? Je mu jen sedm roků a je ... SÁM DOMA!!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Arcadia

Home Alone , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sám doma. Přihlašte se a napište ho.

Peta1607
10.02.2023 4 z 5

Dobře napsané, nicméně v části se zloději v domě je film prostě efektivnější :D

zaru0878
23.11.2022 5 z 5

Skvělá kniha, stejně jako film.

LunaL.
23.10.2021 4 z 5

Mám ráda film, před Vánoci se na něj vždy ráda kouknu. Zaujalo mě, že je i kniha, tak jsem ji zkusila. Zarazilo mě, jak je krátká - takové pohodové čtení na jeden večer - a psaná slovo od slova jako film. Jen pár detailů tam bylo jinak. Úplně se mi film přehrával před očima :) A jak mám film spojený s Vánocemi, tak jsem začala mít vánoční náladu a jdu shánět dárky! :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sám doma v seznamech

v Právě čtených2x