Šaláty s láskou přehled

Šaláty s láskou
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237583/bmid_salaty-s-laskou-237583.jpg 3 9 9

Koľko obedových prestávok ste strávili bezmyšlienkovite jediac sendvič alebo cestoviny z predošlého dňa? Takéto obedy sú fádne, drahé, nezdravé a všetky sú takmer rovnaké. Publikácia obsahuje 260 receptov na chutné a zdravé šaláty jeden na každý pracovný deň roka. Všetky pripravil, odfotil aj skonzumoval David Bez počas obedovej prestávky vo svojej kancelárii. Ponúka nápady na vynikajúce čerstvé a rýchle obedy, po ktorých nebudete unavení, ale plní energie a chuti do práce. Či už hľadáte niečo vegetariánske, vegánske, mäsové, rybacie, alebo surové, nájdete tu veľa lákavej inšpirácie pre každú chuť a každé ročné obdobie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šaláty s láskou. Přihlašte se a napište ho.

Leyla
16.06.2021 4 z 5

super šaláty, nielen zeleninové; ku každému receptu tip na verziu s mäsom, vegetariánska alebo vegánska alternatíva .. chutné kombinácie a aj po vizuálnej stránke pekne spracovaná kniha

pafčaodřeky
31.08.2018 4 z 5

Doporučuji pro vizuálně-výtvarně zaměřené jedince, kteří nepotřebují sáhodlouhé slovní popisy receptu, ale spíše inspiraci pro svoje uvolněné vaření.

Varjohukka
28.08.2018 4 z 5

Reálné fotky, vcelku zajímavé recepty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šaláty s láskou v seznamech