S úctou, přítel přehled

S úctou, přítel https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488904/bmid_s-uctou-pritel-GXU-488904.jpg 4 18 18

Andrea od života nečeká mnoho. Za nejdůležitější považuje láhev s alkoholem, díky které nemusí čelit démonům minulosti. Po zmizení dcery jí zkrachovalo manželství a zůstala úplně sama. Policie pátrání dávno ukončila, protože chabé stopy nikam nevedly. To vše se ale změní, když jednoho dne najde na nočním stolku jednoduchý vzkaz – slova, která sama o sobě mnoho neznamenají, ale ve větách mají obrovskou sílu. Neznámý, který se nepozorovaně dostal k Andree domů, píše, že ví, co se stalo s její jedinou dcerou a že pomůže ubohé ženě odhalit pravdu. Andrea vsadí všechno a vydává se na nebezpečnou cestu za poznáním pravdy. Získá zpět ztracenou naději a postaví se opět na nohy ?... celý text

Pro ženy Thrillery Literatura slovenská
Vydáno: , Naše vojsko

S úctou, priatel

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S úctou, přítel. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
23.01.2023 5 z 5

Když se jedná o ubližování dětem, je to vždy smutné. I tato knížka byla plná nepochopení a smutku.

Izu
20.08.2022 2 z 5

Tak já budu ke knize docela kritická.Postavy se někdy chovaly neuvěřitelně, opravdu by rodiče Terezy o ničem nevěděli a vše by přecházeli ? Ale no tak....Dialogy byly taky docela toporné, hlavně jak mluvily malé děti.Navíc pachatel byl docela na začátku k poznání, kdo má něco načteno tak uhodne.Takže jsem ke konci už přeskakovala kapitoly.Nemůžu knihu doporučit.S bídou je to na dvě hvězdy.

Pepina19
22.05.2022 5 z 5

To bylo docela drsné a náročné čtení, protože víte, že to není jen fikce, že se tohle opravdu děje a o to je to horší.

Knižní novinky (5. týden)

30.01.2022

Knižní novinky (6. týden)

07.02.2021

Kniha S úctou, přítel v seznamech