S ockom sa nebojím přehled

S ockom sa nebojím
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522994/bmid_s-ockom-sa-nebojim.png 4 52 52

"S ockom po mojom boku nič nie je nemožné, " povedalo dievčatko. "Nezáleží na tom, koľko má práce, vždy si na mňa nájde čas. S ockom sa dotknem aj hviezd..." Táto milá knižka láskavo a nápadito zachytáva krásne momenty vzťahu otca a dcéry.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (SK)

Dad By My Side , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S ockom sa nebojím. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
22.05.2024 5 z 5

Za mňa je to prekrásna kniha s nádhernými ilustráciami a potrebným posolstvom. Otcovia sú nezastupiteľní vo svojej úlohe a kiežby by si to viac uvedomovali a naplno užívali tento dar.

minirock
28.09.2023 4 z 5

Útlá knížečka o pár stránkách, více na prohlížení než na čtení. Ale když se člověk u každé stránky zamyslí co chtěla autorka sdělit, to poselství najde.

Knihotyna
02.06.2023 4 z 5

Hledala jsem na internetu další knihy z kategorie "rodiče a děti" a vyjela na mě tato kniha - Táta a já - neváhala jsem a koukla do knihovny, jestli ji tam mají :) - samozřejmě měli :).
O knize jsem si předem nic víc nezjišťovala.
A tak na mě po otevření vyskočily milé obrázky obrovského tatínka a jeho malé holčičky doplněné o pár slov, které vystihují jejich vztah :).
Kresba, která znázorňuje jak malá holčička vnímá svého tatínka jako obrovského super hrdinu. A tatínek? Ten by pro svou malou princeznu udělal cokoliv :).
Knížka pro všechny rodiče a děti :). Knížka a rodičovské lásce. O lásce našich dětí a co pro ně znamená to, že jsme vedle nich a jsme tu vždy pro ně :).

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Kniha S ockom sa nebojím v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x

otcové a dcery rodiče a děti

Autorovy knížky

Soosh