Rozumět literatuře: Interpretace základních děl české literatury - 1. díl přehled

Rozumět literatuře: Interpretace základních děl české literatury - 1. díl
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156607/rozumet-literature-interpretace-zakladnich-del-ceske-literatury-1-dil-156607.jpg 4 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozumět literatuře: Interpretace základních děl české literatury - 1. díl. Přihlašte se a napište ho.

biblista
10.05.2023

Kdysi jsem do ní nahlédl. Obávám se, že je to jedna z těch knih, která je tak chytrá, až se vám nechce si rozebírané knihy sami přečíst; že vám jako čtenáře nenechá žádné místo. Vždyť už všechno víte... Možná jí dám ještě šanci.

Sisi11
29.05.2013 4 z 5

V úvodu kniha povídá, co vlastně znamená "rozumět literatuře" a na co všechno je potřeba se dívat a co vše je třeba vnímat. Dále kniha rozebírá významné autory české literatury a jejich díla. Zabývá se čtením mezi řádky a spojením různých souvislostí děl s reálným životem. Pro rozšíření obzoru je to velmi dobré čtivo, především pro ty, kdo se chtějí zabývat literární vědou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozumět literatuře: Interpretace základních děl české literatury - 1. díl v seznamech