Rozpoltená přehled

Rozpoltená https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386363/bmid_rozpoltena-Hlc-386363.jpg 4 21 21

Autorka, ktorá sa do povedomia čitateľov zapísala najmä úspešnou trilógiou Zlatokopka, sa vo svojom najnovšom, v poradí siedmom románe vracia k téme, ktorou zaujala už v knihe Nebezpečná. Dve mladé ženy, dva životy, dva osudy. Spája ich spoločný lekár a psychiatrická klinika, napriek tomu sa nikdy nestretnú. Nie, toto nie je hádanka,toto je znepokojivý príbeh, pri ktorom vám zo sily narušenej ľudskej psychiky budú naskakovať zimomriavky. Aký je živots halucináciami alebo masívnymi výpadkami pamäti? Čo sa deje v čase, ktorý si hlavné hrdinky nepamätajú? Dá sa takáto porucha utajiť pred blízkymi a okolím, dá sa s ňou normálne žiť? Jedna žena uteká pred pravdou, druhá pred smrťou, idú však tou istou cestou. Dostanú sa do rovnakého cieľa?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozpoltená. Přihlašte se a napište ho.

jana277
21.06.2023 4 z 5

Prvá časť knihy bola výborná, potom sa pre mňa do deja začalo vkrádať veľa prvkov, podľa ktorých je evidentné, že knihu píše žena. Koniec super.

prestiggio
11.08.2022 5 z 5

Milujem autorkine príbehy z psychiatrie! Druhá prečítaná kniha a bola super. Nemohla som sa odtrhnúť, dokonca som si čítala aj v práci cez prestávku.

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Velmi zaujímavá a krásna kniha o pocitoch ľudí o tažkej chorobe a o jej zvládaní konkrétnej osobe a najbližších a ako sa s tím všetkým vysporiadať. Čím viac som ju čítala tím bola pútavejšia až som ju nevedela prestat čítať pokiaľ som ju nedočítala.
Perfektné pero, skvelé myšlienky a dej. Mám všetky knihy a vždy sa teším na ďalšiu. Zatiaľ ma nesklamala ani jedna. Úprimne odporúčam vám všetkým :-) ❤

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozpoltená v seznamech

v Právě čtených2x